Applus + PU12 Remote inspectie tool combineert expertise met design denken voor een volledige transformatie van de klantervaring in de olie & gas industrie

16/10/2018
  De combinatie van inspectie expertise, technologie en de principes van het ontwerp denken heeft ervoor gezorgd dat we de PU12 hebben ontwikkeld. Het resultaat is een Remote Inspection tool die veiliger, goedkoper en snellere inspectie van complexe on-plot piping mogelijk maakt.
  Applus+ biedt op afstand visuele inspecties en niet-destructieve testen als een veilig, flexibel en kosteneffectief alternatief voor conventionele inspectiemethoden. In een steeds competitievere sector, met groeiende uitdagingen, werken we samen met onze klanten aan innovatieve oplossingen voor echte inspectie uitdagingen.
   
  Ons doel is om de veiligheid te vergroten door technologie te gebruiken om het aantal uren werken op hoogte aanzienlijk te verminderen. We richten ons op externe inspectietools die de efficiëntie en kosteneffectiviteit van een programma voor activabeheer verbeteren.

   
  Onze klanten komen vaak naar ons toe met uitdagende inspectieproblemen. Ze hebben altijd oplossingen nodig die hun bedrijfsmiddelen veiliger maken en tegelijkertijd de kosten verlagen. Vaak zijn dit geen commerciële off-the-shelf inspectie-oplossingen. Naast inspectie-drones die bekende mogelijkheden hebben, moeten er op afstand inspectie-instrumenten voor verschillende olie- en gasactiva worden gemaakt.
   
  
Complexe olie- en gascentrales hebben bijvoorbeeld gebieden waarin labyrintachtige leidingenstructuren aanzienlijke inspectie-uitdagingen vormen. Deze gebieden zijn zelden persoonlijk toegankelijk en omvatten vaak pikzwarte leidingen en staalconstructies, wat aanzienlijke veiligheidsrisico's met zich meebrengt voor inspecteurs. Ons team gebruikte dus een ontwerpdenken en paste een nieuwe tool aan voor de inspectie van complexe on-spot piping: de PU12.
   
  
De PU12, een inspectiepool, is op maat gemaakt om doolhofachtige leidingen te inspecteren die ontoegankelijk of te complex zijn voor bemande inspecties. Naast zijn zoomfunctie is hij uitgerust met een krachtig LED-lampje voor heldere beelden in donkere gebieden. Het geeft 95% bereikbaarheid, tot 12 m, terwijl het aanzienlijk sneller is dan conventionele inspectiemethoden. Het verbetert aanzienlijk de inspectie-efficiëntie voor leidingen op het perceel.
   
  
Zoals alle externe visuele inspectiediensten, genereert de PU12 een enorme hoeveelheid digitale visuele informatie. Dit wordt omgezet in onschatbare gegevens die onze klanten helpen bij het vaststellen van hun langetermijnhandhaving (en soms productie) strategieën om de middelen te maximaliseren.
   
  
In april 2018 won de PU12 de Commercial Success Award bij Shell Pernis, een van de grootste geïntegreerde raffinaderijen en chemische productiesites in Europa. De belangrijkste reden was dat de PU12 sneller was dan de conventionele inspectiemethoden, resulterend in aanzienlijke kostenbesparingen voor de klant.
Dit was de tweede opeenvolgende overwinning voor ons team, dat ook in 2017 de Commercial Success Award won met de CU24-tool.
   
  De CU24-overwinning was te danken aan de uitstekend inspelen op de behoeften van de klant en de samenwerking met het team bij de klant om stapsgewijs inspectieproblemen op te lossen, waarbij inspectiekennis werd gecombineerd met de nieuwste technologie en de principes van ontwerpdenken.
   
  
Ontwerpdenken is een creatieve benadering van productontwikkeling waarbij producten worden ontworpen vanuit het perspectief van de klant. In het hart van design thinking ligt de nadruk op de gebruikerservaring, waarbij gebruikers al in een vroeg stadium betrokken zijn. Hier gebruikte ons team ontwerpdenken in hun strategie om innovatieve visuele inspecties op afstand te creëren.


   
  Zodra ons team vaststelt dat er behoefte is aan externe inspectieoplossingen rond de gebruiker, wordt het ontwerpdenkenproces toegepast om remote inspectiehulpmiddelen te ontwikkelen die de kosten verlagen en de compliance optimaliseren.


   
  Tijdens de ontwikkelingsfase begint het team met een beoordeling van het inspectieprobleem van de klant en genereert vervolgens ideeën, waarvan er een wordt getest en geïmplementeerd. Tijdens de implementatiefase worden serviceprocedures ontworpen op basis van de assetvereisten en inspectiebehoeften van de klant. Dan zijn ze goedgekeurd en gecertificeerd. Nieuw ontwikkelde hulpmiddelen kunnen ook worden aangepast aan de lokalen en inspectiebehoeften van andere klanten.
   
  De klant is vanaf het begin betrokken bij het ontvangen van relevante informatie in realtime tijdens elke fase van het proces, van de eerste beoordeling tot de implementatie.
   
  Onze missie als toonaangevend inspectie- en testbedrijf is een revolutie teweegbrengen in onze visuele inspecties door automatisering te gebruiken om bewerkingen sneller, veiliger en kosteneffectiever te maken.
   
  Onze op maat gemaakte oplossingen voor externe inspectie verhogen de effectiviteit van uw integriteitsprogramma terwijl het risico voor gezondheid en veiligheid wordt geminimaliseerd en het gebruik van middelen wordt gemaximaliseerd.